kontaktfacebooktwitter

lista produktów

PORTAL KORPORACYJNY

Portal korporacyjny to podstawa platformy MIRAGE e-learning, miejsce od którego każdy pracownik powinien zacząć swój dzień w firmie. Narzędzie umożliwia pracownikom łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji takich jak adresy, dokumenty, czy aktualności. Zbudowany w oparciu o elastyczny system zarządzania treścią, portal umożliwia łatwe dostosowywanie swoich funkcjonalności do potrzeb przedsiębiorstwa.

E-LEARNING

E-learning to komponent, który odpowiada za kompleksowe przeprowadzanie kursów i szkoleń. Korzystając z tego narzędzia pracownicy firmy, z poziomu indywidualnego konta, mają dostęp do materiałów szkoleniowych, lekcji i spersonalizowanych ze względu na poziom zajmowany w strukturze, egzaminów. Mogą także przejrzeć katalog szkoleń, a także sprawdzić osiągnięte przez siebie wyniki.

BAZA WIEDZY

Baza wiedzy stanowi rejestr problemów zgłaszanych przez klientów firmy bądź jej pracowników oraz zapis procedur ich rozwiązywania. Wykorzystanie mechanizmów oceny dokumentów, FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania), czy też systemu tagowania (dodawania słów kluczowych) pozwala na gromadzenie wiedzy korporacyjnej w jednym, skatalogowanym i ogólnie dostępnym miejscu.

WORKFLOW

Workflow, czyli przepływ informacji pomiędzy różnymi podmiotami, które ją przetwarzają, to podstawa funkcjonowania niemal każdej firmy. Automatyzacja procesów zachodzących w organizacji wymaga odpowiednio zdefiniowanej ścieżki przekazywania wiedzy. Dlatego też szczególne znaczenie dla funkcjonowania platformy Mirage e-learning posiada komponent  workflow, umożliwiający proste i sprawne zarządzanie przepływem informacji.

« poprzednia stronaΛ do góryIT strona główna

Ostatnie wdrożenia

 • Platforma e-Learning w Banku Pocztowym

  Certyfikacja pracowników za pomocą platformy e-learning, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze elementy wdrożenia w Banku Pocztowym. Współpraca z działem IT zaowocowała Portalem zintegrowanym z wewnętrznymi systemami Banku.

  Bazą systemu jest Mirage E-learning / Mirage Knowledge Base
 • MIRAGE e-Learning w NETII

  Platforma e-learning do szkoleń i egzaminów, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze aspekty wdrożenia w Netia S.A. Ścisła współpraca z prowadzącymi projekt po stronie Netii zaowocowała dopasowanym rozwiązaniem do wymogów Korporacji. Platforma umożliwia m. in. wydajne zarządzanie tysiącami dokumentów i sterowanie pracą redakcyjną poprzez zintegrowany workflow.

  Bazą systemu jest MIRAGE E-learning / MIRAGE Knowledge Base
 • MIRAGE e-Commerce w Muzeum Chopina

  Zrealizowany przez nas dedykowany System Sprzedaży Biletów w Muzeum Chopina w Warszawie jest integralną częścią nowatorskiej obsługi zwiedzających w jednym z najnowocześniejszych muzeów biograficznych w Europie.

  Bazą systemu jest platforma MIRAGE e-Commerce.
 • Mirage e-Commerce dla operatora sieci ERA

  Na zlecenie i we współpracy z Brand Support wdrożyliśmy sklep internetowy www.sklep.era.pl dla Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o. o. , operatora sieci Era. System wyposażony jest w zestaw funkcjonalności pozwalających na kompleksowe zarządzanie transakcjami, ofertami, magazynami, procesami obsługi reklamacji, zwrotów itp.

  Bazą systemu jest MIRAGE e-Commerce.
 • Wrocław.pl na Platformie MIRAGE

  W ramach twórczej współpracy z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Wrocławia, w terminie i z sukcesem,  w oparciu o elastyczną Platformę MIRAGE został zaprojektowany i wdrożony nowy Portal Miasta Wrocławia (www.wroclaw.pl).

  Bazą systemu jest MIRAGE CMS