kontaktfacebooktwitter

O firmie

Itomizer jest spółką informatyczną, wyodrębnioną ze struktury CMS Mirage Sp. z o.o., której głównym celem jest dystrybucja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań internetowych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów dla średnich i dużych przedsiębiorstw zbudowanych w oparciu o platformę MIRAGE:

  • MIRAGE e-Learning - zintegrowana platforma umożliwiająca tworzenie kursów e-learningowych, zarządzanie wiedzą, budowę portalu korporacyjnego, konferencje online, prowadzenie rekrutacji w oparciu o model kompetencji.
  • MIRAGE e-Commerce - zintegrowany system zarządzania dużym sklepem internetowym. Narzędzie to dedykowane jest do obsługi portfolio produktów o szerokim i zróżnicowanym asortymencie.
  • Flota MIRAGE - zintegrowany system wspierający zarządzanie flotą pojazdów przedsiębiorstwa.

MISJA:

Poprzez rozwój intelektualny i finansowy firmy pragniemy dostarczyć polskiemu biznesowi wyspecjalizowanych rozwiązań i usług informatycznych o najwyższym poziomie rozwoju technologicznego oraz funkcjonalnego, które pozwolą naszym Klientom efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem, tworzyć nowe kanały dystrybucji wiedzy, produktów i usług.


« poprzednia stronaΛ do góryIT strona główna