kontaktfacebooktwitter
banner

WORKFLOW

Workflow, czyli przepływ informacji pomiędzy różnymi podmiotami, które ją przetwarzają, to podstawa funkcjonowania niemal każdej firmy. Automatyzacja procesów zachodzących w organizacji wymaga odpowiednio zdefiniowanej ścieżki przekazywania wiedzy. Dlatego też szczególne znaczenie dla funkcjonowania platformy Mirage e-learning posiada komponent  workflow, umożliwiający proste i sprawne zarządzanie przepływem informacji.

Nad sprawnym funkcjonowaniem systemu workflow czuwa administrator. Do funkcji systemu zalicza się:

 • powiadamianie o rejestracji nowych użytkowników,
 • powiadamianie autorów dokumentów o nowych pytaniach powiązanych z tymi dokumentami
 • powiadamianie właścicieli poszczególnych kategorii FAQ (najczęściej zadawane pytania) o  nowych pytaniach
 • zarządzanie procesem publikacji dokumentów (stron)  

W zależności od celu i funkcji jakie ma prezentować portal, komponent workflow może zostać dostosowany do potrzeb firmy na etapie wdrażania projektu.

Więcej szczegółów dotyczących workflow i innych komponentów Mirage e-Learning znaleźć można w materiale w postaci PDF – kliknij tutaj.

« poprzednia stronaΛ do góryIT strona główna

Ostatnie wdrożenia

 • Platforma e-Learning w Banku Pocztowym

  Certyfikacja pracowników za pomocą platformy e-learning, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze elementy wdrożenia w Banku Pocztowym. Współpraca z działem IT zaowocowała Portalem zintegrowanym z wewnętrznymi systemami Banku.

  Bazą systemu jest Mirage E-learning / Mirage Knowledge Base
 • MIRAGE e-Learning w NETII

  Platforma e-learning do szkoleń i egzaminów, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze aspekty wdrożenia w Netia S.A. Ścisła współpraca z prowadzącymi projekt po stronie Netii zaowocowała dopasowanym rozwiązaniem do wymogów Korporacji. Platforma umożliwia m. in. wydajne zarządzanie tysiącami dokumentów i sterowanie pracą redakcyjną poprzez zintegrowany workflow.

  Bazą systemu jest MIRAGE E-learning / MIRAGE Knowledge Base
 • Wrocław.pl na Platformie MIRAGE

  W ramach twórczej współpracy z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Wrocławia, w terminie i z sukcesem,  w oparciu o elastyczną Platformę MIRAGE został zaprojektowany i wdrożony nowy Portal Miasta Wrocławia (www.wroclaw.pl).

  Bazą systemu jest MIRAGE CMS