kontaktfacebooktwitter

PORTAL KORPORACYJNY

Portal korporacyjny to podstawa platformy MIRAGE e-learning, miejsce od którego każdy pracownik powinien zacząć swój dzień w firmie. Narzędzie umożliwia pracownikom łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji takich jak adresy, dokumenty, czy aktualności. Zbudowany w oparciu o elastyczny system zarządzania treścią, portal umożliwia łatwe dostosowywanie swoich funkcjonalności do potrzeb przedsiębiorstwa.

Podstawowe cechy portalu:

 • "życie przedsiębiorstwa" usystematyzowane w jednym miejscu
 • usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy – fora, grupy robocze, skrzynka pomysłów
 • łatwy dostęp do bazy wiedzy zgromadzonej przez firmę – dokumenty, zdjęcia, kursy, adresy
 • zarządzanie szkoleniami i karierą – zapisy na szkolenia, planowanie ścieżki rozwoju, rekrutacja wewnętrzna
 • integracja pracowników – tablica ogłoszeń, blogi, fora
Bazą portalu jest CMS, czyli elastyczny system, który w prosty sposób pozwala zarządzać treścią portalu. MIRAGE CMS cechuje się dużą swobodą w budowaniu elementów portalu, intuicyjną, "drzewiastą" strukturą dokumentów oraz rozbudowanym i skalowanym systemem uprawnień (możliwość nadania różnych uprawnień różnym pracownikom).

Oprócz tego system charakteryzuje wiele pomniejszych usprawnień ułatwiających pracę i zwiększających jej efektywność, zaś otwarta architektura gwarantuje łatwość rozbudowy o dedykowane moduły funkcjonalne.

Ich pełna lista, podobnie jak poszerzony opis funkcjonalności portalu można znaleźć w pełnym materiale w postaci PDF – kliknij tutaj.

« poprzednia stronaΛ do góryIT strona główna

Ostatnie wdrożenia

 • Platforma e-Learning w Banku Pocztowym

  Certyfikacja pracowników za pomocą platformy e-learning, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze elementy wdrożenia w Banku Pocztowym. Współpraca z działem IT zaowocowała Portalem zintegrowanym z wewnętrznymi systemami Banku.

  Bazą systemu jest Mirage E-learning / Mirage Knowledge Base
 • MIRAGE e-Learning w NETII

  Platforma e-learning do szkoleń i egzaminów, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze aspekty wdrożenia w Netia S.A. Ścisła współpraca z prowadzącymi projekt po stronie Netii zaowocowała dopasowanym rozwiązaniem do wymogów Korporacji. Platforma umożliwia m. in. wydajne zarządzanie tysiącami dokumentów i sterowanie pracą redakcyjną poprzez zintegrowany workflow.

  Bazą systemu jest MIRAGE E-learning / MIRAGE Knowledge Base
 • Wrocław.pl na Platformie MIRAGE

  W ramach twórczej współpracy z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Wrocławia, w terminie i z sukcesem,  w oparciu o elastyczną Platformę MIRAGE został zaprojektowany i wdrożony nowy Portal Miasta Wrocławia (www.wroclaw.pl).

  Bazą systemu jest MIRAGE CMS