kontaktfacebooktwitter
banner

e-learning - LUBIĘ TO!

Firma Itomizer, wrocławski dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych w obszarach e-learningu, zarządzania flotą i e-commerce, w związku z uruchomieniem nowej strony na facebooku ogłasza specjalny konkurs. Wśród osób i firm, które klikną „LUBIĘ TO!” na facebookowej stronie Itomizera rozlosujemy trzy równorzędne nagrody w postaci trzymiesięcznej licencji na platformę MIRAGE e-learning w modelu ASP.

Konkurs trwa do 5 maja 2011 r. Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie:


Platforma MIRAGE e-learning to zintegrowane rozwiązanie łączące ze sobą komponenty e-learningu, bazy wiedzy, portalu korporacyjnego oraz workflow. Elastyczne, łatwo dostępne z poziomu każdej przeglądarki internetowej narzędzie, to doskonałe rozwiązanie dla rozproszonych organizacji. MIRAGE e-learning w prosty i przyjazny sposób ułatwia certyfikację kadry, wdrażanie nowych pracowników oraz zarządzanie, szeroko pojętą, „wiedzą” organizacji. Otwarta architektura platformy MIRAGE e-learning sprawia, że może zostać zintegrowana z dowolnym systemem wspomagającym zarządzanie zasobami ludzkimi, umożliwiając efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim.

« poprzednia stronaΛ do góryIT strona główna

Ostatnie wdrożenia

 • Platforma e-Learning w Banku Pocztowym

  Certyfikacja pracowników za pomocą platformy e-learning, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze elementy wdrożenia w Banku Pocztowym. Współpraca z działem IT zaowocowała Portalem zintegrowanym z wewnętrznymi systemami Banku.

  Bazą systemu jest Mirage E-learning / Mirage Knowledge Base
 • MIRAGE e-Learning w NETII

  Platforma e-learning do szkoleń i egzaminów, uporządkowanie wiedzy oraz wspomaganie komunikacji to najważniejsze aspekty wdrożenia w Netia S.A. Ścisła współpraca z prowadzącymi projekt po stronie Netii zaowocowała dopasowanym rozwiązaniem do wymogów Korporacji. Platforma umożliwia m. in. wydajne zarządzanie tysiącami dokumentów i sterowanie pracą redakcyjną poprzez zintegrowany workflow.

  Bazą systemu jest MIRAGE E-learning / MIRAGE Knowledge Base
 • Wrocław.pl na Platformie MIRAGE

  W ramach twórczej współpracy z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Wrocławia, w terminie i z sukcesem,  w oparciu o elastyczną Platformę MIRAGE został zaprojektowany i wdrożony nowy Portal Miasta Wrocławia (www.wroclaw.pl).

  Bazą systemu jest MIRAGE CMS